#zamowonline - realizujemy zamówienia online – kliknij tutaj, aby złożyć zamówienie #zamowonline - realizujemy zamówienia online – kliknij tutaj, aby złożyć zamówienie #zamowonline - realizujemy zamówienia online – kliknij tutaj, aby złożyć zamówienie

Godziny otwarcia: 24/7 h

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

umów termin
realizacji usługi

509 191 094

Sprzedaż

Nasza firma to nie tylko usługi montażowe i naprawcze – postanowiliśmy poszerzyć ofertę, otwierając własną hurtownię instalacyjną. Zależy nam na pełnej satysfakcji klientów, w związku z czym prowadzimy sklep instalacyjny zarówno z częściami sanitarnymi, jak i elementami instalacji gazowych i elektrycznych.

Odnośnie do części hydraulicznych oferujemy cały zakres hydrauliki siłowej, w tym m.in.:

  • zakute węże hydrauliczne,
  • końcówki do przewodów,
  • złączki hydrauliczne,
  • rozdzielacze,
  • zawory,
  • pompy hydrauliczne,
  • uchwyty i obejmy do rur.

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko części hydrauliki siłowej, ale również osprzęt elektryczny, kable i inne artykuły potrzebne do naprawy lub montażu nowej instalacji elektrycznej. Co więcej, dysponujemy niezawodnymi i wysokiej jakości piecami gazowymi, które są sprowadzane od renomowanych producentów. Po złożeniu zamówienia możemy osobiście zająć się podłączeniem pieca gazowego, aby klient miał pewność jego poprawnego działania.

Nasza hurtownia instalacyjna zapewnia atrakcyjne ceny produktów, które są sprowadzane ze wcześniej sprawdzonych miejsc. Zdajemy sobie sprawę z faktu, jak ważne jest poprawne funkcjonowanie instalacji elektrycznych, hydraulicznych i gazowych – nie tylko dla wygody użytkowania, ale przede wszystkim dla bezpieczeństwa otoczenia. W związku z tym dbamy nie tylko o usługi montażowe i naprawcze, ale również o wysoką jakość wszystkich artykułów, które sprzedajemy. Do tego gwarantujemy sprawną dostawę w docelowe miejsce, jak również możliwość odbioru zamówienia w siedzibie naszej firmy.

Zachęcamy do przejrzenia dostępnych artykułów. Jednocześnie informujemy, że przedstawione poniżej produkty nie są wszystkimi, które mamy w ofercie. Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt telefoniczny w celu uzyskania informacji. Chętnie udzielimy również technicznego wsparcia, pomagając w doborze asortymentu.